Zdroj obrázku: Freepik

Použít k tomu můžete můj on-line formulář níže, ve kterém pouze vyplníte křestní jméno dané osoby a její e-mailovou adresu. Dotyčnému se následně automaticky odešle e-mail z mojí e-mailové adresy v tomto znění:

Dobrý den [křestní jméno],

někdo z Vašeho okolí Vás chce touto cestou upozornit, že máte již delší dobu špatný dech. Dotyčná osoba Vás nechce uvést do rozpaků, proto využila anonymní upozornění přes mé webové stránky www.zapach-z-ust-ebook.cz.

Nevím, zda o tomto svém problému víte, nicméně jedná se o poměrně častý problém, který si lidé sami neuvědomují, dokud je někdo neupozorní. Fyziologicky je totiž nemožné vlasní vydechovaný vzduch vnímat. Velmi často tomuto sdělení lidé však nechtějí uvěřit. Vím, o čem mluvím, protože jsem sama dlouhou dobu nevědomě trpěla chronickým zápachem z úst, a když mě na to po půl roce taktního mlčení upozornil můj bývalý přítel, myslela jsem si, že je jen abnormálně citlivý na pachy. No nakonec se ukázalo, že měl pravdu!

Pokud si chcete ověřit, jaký je stav Vašeho dechu, a případně zápach z úst řešit, doporučuji začít přečtením mého e-booku Jak na zápach z úst krok za krokem. Je to aktuálně nejpodrobnější zdroj informací o zápachu z úst na českém trhu.

Tento e-mail je jednorázový, Vaše e-mailová adresa nebude dále používána pro zasílání jakýchkoliv sdělení. Máte-li však o další informace o zápachu z úst zájem, potvrďte odběr kliknutím zde.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mne obrátit

Olga Bajková

Sdělení se odešle jednorázově, e-mailová adresa nebude používána pro zasílání jakýchkoliv dalších sdělení, pokud se příjemce k tomu sám nepřihlásí. Takže žádný spam.

Pokud chcete zvolit osobní řešení nebo jinou metodu upozornění na zápach z úst, přečtěte si článek 10 způsobů, jak taktně upozornit na zápach z úst.

Anonymní upozorňovač na zápach z úst

Vyplňte křestní jméno a e-mailovou adresu osoby, kterou chcete anonymně upozornit na zápach z úst, a stikněte tlačítko Odeslat anonymní e-mail.

*povinný údaj